Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  
Starý 23.01.2014, 16:11
ArcebabTV's Avatar
ArcebabTV ArcebabTV je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jan 2014
Predvolené Videa Youtube

Tu budem dávať videa z kanálau ArcebabTV http://www.youtube.com/channel/UCR7OACsMhDJ6Ek-MG8tFGfQ
lebo mi to bolo doporučené
Inak najnovšie video zo Slendra http://www.youtube.com/watch?v=S-6XHgG5rJg
Starý 27.01.2014, 15:51
Frosti's Avatar
Frosti Frosti je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2013
Poloha: To bys chtěl vědět,co?
Predvolené

Doporučené?
Promiň,nechci tě nějak urazit,ale když ti tohle někdo doporučí nemá to v hlavě v pořádku.Je jasné,že když lidi budou klikat,Ty budeš mít x views a x peněz.Někteří si Tě určitě oblíbí,ale někteří to můžou brát jako spam pro vydělávaní peněz.Neber si to osobně

Edit: 13.7.2013 jsem tu také založil tému s YT výtvory,přidal pár videí,ale teď jsem si všiml,že mi to je k ničemu,nezábývám se tím moc,není čas a už to také vidím jako spam

Jestli chce někdo udělat podpis nebo GIF tak klidně napište do PM

Last edited by Frosti; 27.01.2014 at 15:53.
Starý 07.02.2014, 22:14
TheLoger's Avatar
TheLoger TheLoger je odpojený
Farmársky chlapec

Predvolené

OMG Vy si snad myslíte že z YouTube jsou prachy za každé kliknutí? To by si za to někdo "slavnější" mohl koupit raketu a tadá do vesmíru.
Pokud si opravdu myslíte že za každé kliknutí a X zhlédnutí jsou prachy.. Pfff, chtělo trocha zapřemýšlet. Teď jsou již různí partneři třeba FullScreen ve kterém je všechno "easy".
Bankovní účet adresa a 1,5 dolarů jsou na účtě ale dřív přes Google AdSence či něco tak jste si museli zařídit živnostňák a potvrdit několik účtů.
A teď se mi chce docela smát že tu někdo (nejsi jediný) za 500 zhlédnutí má nové boty..
DaFuQ třeba i 20 000 zhlédnutí si můžu sám naklikat díky klávesnici F5 a dostanu možná tak dobrý pocit. (Sorry ale musel jsem si napsat názor, je to už docela dost směšné) "Neklikejte na to jinak si koupí BMW"

Last edited by TheLoger; 07.02.2014 at 22:19.
Starý 08.02.2014, 22:16
Frosti's Avatar
Frosti Frosti je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2013
Poloha: To bys chtěl vědět,co?
Predvolené

Když dáváš refresh (F5) nepřídavají se ti zhlédnutí

Jestli chce někdo udělat podpis nebo GIF tak klidně napište do PM
Starý 28.02.2014, 20:15
ArcebabTV's Avatar
ArcebabTV ArcebabTV je odpojený
Farmársky chlapec

Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal TheLoger Zobraziť príspevky
OMG Vy si snad myslíte že z YouTube jsou prachy za každé kliknutí? To by si za to někdo "slavnější" mohl koupit raketu a tadá do vesmíru.
Pokud si opravdu myslíte že za každé kliknutí a X zhlédnutí jsou prachy.. Pfff, chtělo trocha zapřemýšlet. Teď jsou již různí partneři třeba FullScreen ve kterém je všechno "easy".
Bankovní účet adresa a 1,5 dolarů jsou na účtě ale dřív přes Google AdSence či něco tak jste si museli zařídit živnostňák a potvrdit několik účtů.
A teď se mi chce docela smát že tu někdo (nejsi jediný) za 500 zhlédnutí má nové boty..
DaFuQ třeba i 20 000 zhlédnutí si můžu sám naklikat díky klávesnici F5 a dostanu možná tak dobrý pocit. (Sorry ale musel jsem si napsat názor, je to už docela dost směšné) "Neklikejte na to jinak si koupí BMW"
Išlo mi len o zviditeľnenie v pravom slova zmysle,v žiadnom prípade som tu nepísal že na tom chcem zarábať(zatiaľ ),potreboval som nejako začať a snažil sa v komunite ktorú by to mohlo zaujímať,a ak si myslíš ty že YT-beri sú mladí milionári tak sa mýliš

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules