Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  

Prejsť späť   Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry > Hra & Podpora > Všeobecne > Súťaže

Súťaže Tu nájdete zoznam všetkých uzatvorených aj práve prebiehajúcich súťaží

Thread Tools Display Modes
Starý 16.04.2014, 15:24
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Dátum registrácie: Feb 2013
Poloha: Praha
Predvolené Jarná súťaž - hlasovanie

Zdravím miestnu komunitu,

Tak, súťaž je zrejme u konca - miera účasti bola zhruba rovnaká, aká bola očakávaná, žiaľ, našiel by sa aj príspevok, ktorý bol iba kópiou cudzej práce. Záverom, pravidlá súťaže dodržali tri výtvory, takže každý účastník má veľmi veľkú pravdepodobnosť výhry nejakých tých húb.

Teraz niekoľko inštrukcií k hlasovaniu. Nižšie nájdete tri texty v spoileroch, označené menom ich autora. Bude potrebné zostaviť škálu, po piatich bodoch, na troch miestach, uvediem nižšie príklad, a uviesť ju ako odpoveď na tento príspevok.
A - prvé miesto - 15 bodov
B - druhé miesto - 10 bodov
C - tretie miesto - 5 bodov

Hlasovanie bude prebiehať do dvadsiatehosiedmeho apríla, t. j. nedele budúceho týždňa. Hlasovania sa môže zúčastniť ktorýkoľvek užívateľ, t. j. aj moderátor, registrovaný pred jej ohlásením. Znovu pripomínam pravidlo stanovené už pri ohlásení súťaže, v prípade remízy už nasledujúce umiestnenia oceňované nebudú; ad exemplum, ak dosiahnu dvaja užívatelia prvého miesta, ten, ktorí by mal byť ocenení za miesto druhé, stráca nárok na odmenu, a herná mena bude rozdelená medzi týchto dvoch účastníkov.

Oficiálne výsledky, po kontrole hlasov, nielen teda ich sčítaní, keďže je možné, že niektoré budú neplatné; budú vyhlásené 30.4. Účastníci, v prípade výhry, nahlásia meno účtu a server, na ktorý by radi dostali prémiovú menu, Winymu do súkromnej správy, najneskôr 4.5.2014.

Samotné texty:
Firebow

Facetroll

Lord Marrowgar
Starý 17.04.2014, 11:36
Chicony's Avatar
Chicony Chicony je odpojený
Bojovník

Poloha: Czech Republic
Predvolené

FireBow - prvé miesto - 15 bodov
Lord Marrowgar - druhé miesto - 10 bodov
Facetroll - tretie miesto - 5 bodov

Facetroll se mi zkrátka líbil nejméně. FireBowa jsem upřednostnil kvůli spojitosti se hrou SF, což na mě v rámci takové soutěže působí jako vhodnější a více originální (byť to samozřejmě nutným tématem nebylo).

"The way of life can be free and beautiful, but we have lost the way."
Nasledujúci uživateľ poďakoval za tento príspevok:
Starý 17.04.2014, 16:52
€kon's Avatar
€kon €kon je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2014
Poloha: Šumava
Smile

Pôvodne mal byť FireBow na 1. mieste, ale zmenil som názor.
1. miesto: Lord Marrowgar- 15 bodov
2. miesto: FireBow- 10 bodov
3. miesto: Facetroll- 5 bodov

FireBowova poviedka sa mi síce páčila, ale narozdiel od ostatných poviedok sa nerýmovala.Proto som mu dal druhej místo.
Facetrollova sa mi tiež páčila, ale bola moc krátka.

Last edited by €kon; 18.04.2014 at 07:27. Dôvod: Nariadenie Felixa
Starý 17.04.2014, 19:21
Toman03's Avatar
Toman03 Toman03 je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jan 2014
Poloha: Česká republika
Predvolené

FireBow - prvé miesto - 15 bodov
Lord Marrowgar - druhé miesto - 10 bodov
Facetroll - tretie miesto - 5 bodov
Starý 18.04.2014, 08:36
thededeCZ's Avatar
thededeCZ thededeCZ je odpojený
Bojovník

Dátum registrácie: Jul 2013
Poloha: Chceš Ban?
Predvolené

1. FIRE 15B
2. LORD 10B
3. TROLL 5B
omlouvam se ze to nejsou cele jmena ale specham mam podobný názor jako Chickony )

Last edited by thededeCZ; 18.04.2014 at 10:42. Dôvod: Bodíky
Starý 18.04.2014, 09:15
FaceTroll FaceTroll je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Apr 2014
Predvolené

Body nerozdam ale chcem povedat ze suhlaim z chiconym ma pravdu v tom ze to mam najkratsie a to znamena ze tam neni vela veci ktore sa mozu pacit FireBow to ma fakt super pouzil tam snad vsetko a dokonca to spojil z hrou a to sa mi pacilo.Lord to ma pekne spracovane a je vidiet ze sa natrapil kym to napisal je v tom celkom pekna myslienka .
Starý 28.04.2014, 18:39
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Poloha: Praha
Predvolené

Všetkým účastníkom aj hlasujúcim ďakujem, a ako bolo sľúbené vyhodnotenie do 30. apríla, teraz sa k nemu prejde.

Osobný dojem? Bolo možno vidieť istú formu originality, hlavne teda snahu o ľahké naznačenie deja a prepojenie s hrou, možno netradičné poňatie veľkonočných sviatkov v hlavnej myšlienke básne od Lorda Marrowgara, alebo potom tradičnú, očakávanú formu. Diela boli postačujúcej kvality, a tak teda budú všetky ocenené, podľa hlasovania užívateľov.

Všetky hlasy sú platné, t. j. každý si zrejme dokáže určiť poradie účastníkov, ak by to nebolo jasné, tak prvé miesto dosiahol užívateľ Firebow, druhé Lord Marrowgar, a tretie FaceTroll.

Výhercovia sa obrátia na Winyho, uvádzajúc mu server, na ktorý chcú huby pripočítať, možno znovu povedať, že je možné prirátať ich aj na iný, než slovenský server; do 4. 5. - potom o nárok na vyplatenie výhry prídu.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules