Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  
Starý 18.03.2016, 13:39
zolo999 zolo999 je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Mar 2016
Exclamation Súboj spolku (Bug) Sk s2

Chcel by som nahlásiť bug dnes 18.3.16 05:55 vyhlásil spolok Sf Legends s počtom hráčov 3 útok proti spolku Bohové 48 hráčov ktorý nepochopiteľne prehrali Bohové zrejme ide o bug súboj spolku nejde prehrať prosím o vyriešenie a navrátenie česti stratenej týmto bugom.
Nasledujúci uživateľ poďakoval za tento príspevok:
Starý 02.04.2016, 09:03
Beoxula Beoxula je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Mar 2016
Predvolené

Ked tý 3. hráčí boli väčší lvl tak to mohli vyhrať...
Nasledujúci uživateľ poďakoval za tento príspevok:
Starý 07.04.2016, 21:51
josifek josifek je odpojený
Moderátor

Dátum registrácie: Feb 2013
Poloha: Šumava
Predvolené

Tak toto jen přes podporu.
Starý 06.06.2016, 13:58
Karbidak Karbidak je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: May 2016
Predvolené

Od začiatku roka 2016 sa to deje aj na SK S3. Spolok s názvom InsaneMurderersGang s počtom hráčov 1-2 vyhrávajú nad každým spolkom, ktorý napadnú - štandardne s TOP 10 (napr. Spolok víťazov (1.), rytieri (6.).
lvl ich hráčov je 12 a 2!!!
Aj napriek niekoľkým sťažnostiam na podporu sa doteraz nič nevyriešilo.

Je zaujímavé, že na základe anonymu blokne admin hráča bez vysvetlenia a sťažnosť mnohých ignoruje.
Starý 06.06.2016, 18:37
slOn slOn je odpojený
Community Manager

Predvolené

O chybě již víme a pracujeme nad opravou. Na podporu došla zpráva o tomto případu teprve nedávno. Pokud jste psali již předtím, pošlete mi číslo ticketu, na který jsem vám neodpověděl.
Starý 07.06.2016, 09:16
NoR NoR je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jun 2016
Predvolené

Zdravím
súhlasím stým, že som to nahlásil adminovi a komunikujem sním aj si to preveril súboj spolkov na mojom účte. Ale napriek tomu "InsaneMurderersGang" na náš spolok "rytieri" veselo útočí ďalej--- a prehrávame! Už to tak vyzerá, že niekto zo spolkov pod našim si založil ďalšiu postavu a ide nás dať DOLE. Pozeral som profil spolku "Insane..." útočia hlavne na Nás a parkrát na "Spolok víťazov". Aj osobný popis vodcu "koruna" je výsmechom ostatným slušným hráčom!
Tak sa pripájam ku "karbidak", že ešte dokedy? Vráti niekto Nášmu spolku "rytieri" stratenú česť v tomto zabugovanom súboji spolkov??? Doteraz je to už viac ako 1000 cti!!!
Starý 07.06.2016, 11:52
slOn slOn je odpojený
Community Manager

Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal NoR Zobraziť príspevky
Zdravím
súhlasím stým, že som to nahlásil adminovi a komunikujem sním aj si to preveril súboj spolkov na mojom účte. Ale napriek tomu "InsaneMurderersGang" na náš spolok "rytieri" veselo útočí ďalej--- a prehrávame! Už to tak vyzerá, že niekto zo spolkov pod našim si založil ďalšiu postavu a ide nás dať DOLE. Pozeral som profil spolku "Insane..." útočia hlavne na Nás a parkrát na "Spolok víťazov". Aj osobný popis vodcu "koruna" je výsmechom ostatným slušným hráčom!
Tak sa pripájam ku "karbidak", že ešte dokedy? Vráti niekto Nášmu spolku "rytieri" stratenú česť v tomto zabugovanom súboji spolkov??? Doteraz je to už viac ako 1000 cti!!!
Na to vám nedokážu odpovědět. Případ jsem předal programátorům. Já momentálně s tím nic víc udělat nemohu.
Starý 07.06.2016, 22:31
razorsfx razorsfx je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Sep 2014
Predvolené

To fakt nejde daneho hraca do vyriesenia problemu za VEDOME zneuzivanie bugu zabanovat ?!!! Som vodca Spolku vitazov a ano uz niekolko tisic cti sme zbytocne stratili aj my a doteraz mi od Vas ani nikto neposlal odpoved na moju staznost s pred 10 dnami, ziadna komunikacia z vasej strany ! O priebehu riesenia som sa dozvedel az teraz tu. Som zvedavy ako chcete tuto stratenu cest kompenzovat, kym programator vyriesi problem, uz davno nebude o co hrat, fakt zasnem nad vasou neschopnostou. Ludia do toho investovali a investuju peniaze a Vy nie ste schopny za ten cas nic spravit ?!

Last edited by razorsfx; 07.06.2016 at 22:42.
Starý 10.06.2016, 11:12
NoR NoR je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jun 2016
Predvolené

Citácia:
§ 5 Zneužitie chýb a skriptovanie/podvádzanie

Zakázané sú opatrenia, ktoré spôsobujú nadmerný prenos dát na serveri (napr. automatické obnovovanie) alebo ktoré môžu narušovať priebeh hry. Povolené nie sú najmä automatické alebo poloautomatické skripty, ktoré vykonávajú dopyty na databázu alebo spúšťajú herné mechanizmy. V prípade porušenia bude príslušný účet bez predchádzajúcej výstrahy zrušený alebo zablokovaný. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo žiadať náhradu vo výške spôsobenej škody a z nej plynúcich administratívnych nákladov. Každý hráč je povinný bezodkladne oznámiť zistené chyby programov Prevádzkovateľovi prostredníctvom formulára podpory. Kto využije chyby programu na to, aby získal pre seba či pre iného výhodu, musí rátať so zablokovaním účtu. Úmyselné vyvolanie chyby programu je povolené iba vtedy, ak je na to dotyčný hráč vyzvaný pracovníkom podpory.

Takže sa znova pýtam ako kolega zo Spolku víťazov. PREČO SA NIČ NEDEJE?!!! Náš spolok "rytieri" prišiel už o dve miesta a niekoľko tisíc cti!!!!! Tie "dve" postavy v spolku "InsaneMurderersGang" sa vôbec nelevujú a napriek tomu nás porážajú??!!! Tiež sme investovali a investujeme do spolku peniaze (hríbky) a NIČ!!!! Kto a kedy nášmu spolku vráti to čo neoprávnene stratil!
Nedá sa to chápať ako porušenie zmluvných vzťahov zo strany prevádzkovateľa??!!! keď nezabráni protiprávnemu konaniu, ktoré ma jasne definované aj vo svojich pravidlách.........
Starý 12.06.2016, 12:26
razorsfx razorsfx je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Sep 2014
Predvolené

Vies NoR, keby si to hral na ceskom svete, uz by bol problem davno asi vyrieseny. Treba kontaktovat nemecku Podporu a ziadat o komplet rozpustenie tejto aktualnej akoze Podpory, pretoze je absolutne nepripustne, aby za cca 14-dni nebol dany hrac potrestany za vedome zneuzivanie technickey chyby "bugu" !!! A za druhe, o tomto probleme sa vedelo takmer od zaciatku roka, takze pochybujem, ze to nejaky programator vobec riesi. Taktiez som zvedavy na tu kompenzaciu, ... ludia do toho sypali peniaze, ... len tak nahodou, takze mate tam co robit.

1., DANY PROBLEM (aj s tymto odkazom) BY BOLO DOBRE NAPISAT, AJ NA CESKE FORUM, ABY LUDIA VEDELI, AKO V SKUTOCNOSTI PODPORA FUNGUJE.

2., SPISAT VSETKO CO TU BOLO SPOMENUTE A PREDAT PROBLEM NEMCOM + DOLOZIT MENO HLAVNEHO "Community Manager-a"

... sry, ale toto zaslo uz prilis daleko, budte si isty, ze Vam spravime skvelu reklamu

Last edited by razorsfx; 12.06.2016 at 13:48.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules