Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  
Starý 18.07.2014, 19:54
Toman03's Avatar
Toman03 Toman03 je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jan 2014
Poloha: Česká republika
Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal Frosti Zobraziť príspevky
Nemusíš ho hned hateovat za každý post.Vím,že všichni nemají rádi kidy,ale zde na fóru stejně je polovina lidi (děti ) v rozmezí věku 10-15 let a jak vidím jak se vyjadřuješ,tak tipuju,že ti je tak 14 let,takže nejsi o nic lepší.

Jen pro info: Tohle není obrana uživatele €kon jenom pouhé vyjádření k situaci.
Jelikož žijeme v demokratické zemi, tak existuje něco jako Svoboda projevu. Doporučuji ti přečíst si TOHLE, než zase začneš někoho osočovat z "hatovaní" tady našeho Rudy.
Když se mi něco nelíbí, tak proč bych si měl svůj názor nechávat pro sebe? Už tu není totalita, kde všichni musí krok a jazyk za zuby. Napsal jsem kritiku, zdůvodnil jí, není to bezhlavé hatování, to by vypadalo úplně jinak.
A pro tvou informaci, 14 let mi opravdu není

A abych nedostal kartu..
Jak už tady psal felix, smazal bych to bílé pozadí. Jestli ti nepůjde pracovat s GIMPem, tak existuje mraky programů online (přímo v prohlížeči) kde pozadí můžeš odstranit
Starý 18.07.2014, 21:46
Frosti's Avatar
Frosti Frosti je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2013
Poloha: To bys chtěl vědět,co?
Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal Toman03 Zobraziť príspevky
Jelikož žijeme v demokratické zemi, tak existuje něco jako Svoboda projevu. Doporučuji ti přečíst si TOHLE, než zase začneš někoho osočovat z "hatovaní" tady našeho Rudy.
Když se mi něco nelíbí, tak proč bych si měl svůj názor nechávat pro sebe? Už tu není totalita, kde všichni musí krok a jazyk za zuby. Napsal jsem kritiku, zdůvodnil jí, není to bezhlavé hatování, to by vypadalo úplně jinak.
A pro tvou informaci, 14 let mi opravdu není

A abych nedostal kartu..
Jak už tady psal felix, smazal bych to bílé pozadí. Jestli ti nepůjde pracovat s GIMPem, tak existuje mraky programů online (přímo v prohlížeči) kde pozadí můžeš odstranit
Dobře,chápu to,ale jak jsi to tak napsal tak mi to tak přišlo..prostě rychlý hate a čau.Jestli to bylo myšleno takhle..tak to beru

@ Felix

Kritika k výtvoru: Výtvor není špatný jen bych u duply dal smajlíka -_- a nechal to průhledné.

Jestli chce někdo udělat podpis nebo GIF tak klidně napište do PM
Starý 08.08.2015, 16:49
Al Capone Al Capone je odpojený
Zelenáč

Dátum registrácie: Aug 2015
Lightbulb

Podla mna by mal byt na tom vrecy obrazok hubicky alebo zlatky

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules