Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  
Starý 27.11.2013, 16:32
deMolay's Avatar
deMolay deMolay je odpojený
Zelenáč

Dátum registrácie: Jul 2013
Poloha: tam kde ma to najviac bavi,...aktualne späť tentonkrát na CZ1
Predvolené Font písma po novom

Chcem sa s vami podeliť o pár informáciách získaných z mojej témy ohľadne toho parádneho fontu čo tu teraz máme. Keďže tu som sa nedopátral k ničomu, rozhodol som sa na skus otvoriť ohľadom toho tému na DE fóre :
http://forum.sfgame.de/showthread.ph...878#post635878

pre nenemecky hovoriacich,..font zmenili vraj na základe sťažnosti , že predchádzajúci font nesprávne podporoval naše určité znaky. Tak to playa posúdila a prišli k tomu, že jedine tento prťavý, pre mňa miestami ( chat, HS ) nečitateľný fujtajbl dokáže s SK znakmi správne narábať. Tento hnus teda vôbec nemal byť dočasný, takže by sme čakali na zmenu do svatého dindi. Dopytoval som sa, či je možné tento font zmeniť, nahradiť prípadne umožniť jeho zmenu aspoň prepnutím jazyka, na čo mi milý Holle odpovedal, že to teda v playi prediskutujú, či sa to dá vrátiť späť.
tot vsjo
PS: doma v inom jazyku ako SK mám starý dobrý font, Firefox v. 25.0.1, v robote nie , tak skúsim zmeniť verziu foxa v práci a uvidím, či ten hnus zmizne

EDIT 1 : v robote mám verziu Foxa ako doma, ale písmo mám pri všetkých jazykov po novom, takže nič :/,..možno to súvisí ešte s tým, že doma mám XP a v práci Windows 7..

Last edited by deMolay; 28.11.2013 at 04:40.
Nasledujúci 4 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules