Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  
Starý 15.01.2014, 16:51
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Dátum registrácie: Feb 2013
Poloha: Praha
Predvolené Zmena v organizácii súťaží

Zdravím,

Týmto dňom som sa stal "Správcom súťaží" . Už z názvu tejto funkcie je zrejmé, že mojou prácou bude organizácia súťaží, tu na fóre. Vzhľadom k tomu, že v minulosti neprebiehali celkom optimálne, o čom svedčí kritika, nielen zo strany mňa, rozhodol som sa, priamo, ponúknuť svoj čas a schopnosti, s motiváciou pomôcť správe fóra, a, na druhej strane, snažiť sa minimalizovať nespokojnosť užívateľov.

Ak by niekoho zaujímali nejaké informácie o mojej osobe, nájdete ich v sekcii "Kto je kto". V tomto odseku by som rád ešte zdôraznil, že v mojich kompetenciách sú iba súťaže, t.j. s moderovaním fóra (mazanie príspevkov, ich presúvanie, udeľovanie karát) sa na mňa neobracajte. Taktiež moja prítomnosť nebude častá, čo však nezabraňuje vo výkone mojej práce, vzhľadom k tomu, že súťaže sú organizované zvyčajne počas sviatkov, a táto zvyklosť bude naďalej zachovaná.

Na záver, dúfam, že vaša účasť v súťažiach bude vyššia, že budeme spolu vychádzať dobre, a čo je hlavné, že moja činnosť bude prebiehať perfektne, bezchybne, a budete s ňou spokojní. Možno ešte spomenúť, že ak sa bude jednať o súťaže umeleckého charakteru, hlavne teda literárne, v prípade záujmu, možno so mnou konzultovať kvalitu vášho výtvoru, som ochotný vyjadriť sa k nemu a ponúknuť pár užitočných rád.
Nasledujúci 12 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules