Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  

Prejsť späť   Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry > Spoločenská oblasť > Mimo Témy

Zobraziť výsledky ankiet: Novej KoMa(r)
€kon 2 6.67%
Kirunka 1 3.33%
Felix 9 30.00%
Josifek 2 6.67%
Mato.23 0 0%
Rumík 0 0%
Anubis 0 0%
theDedeCZ 0 0%
chci zpátky Winyho 4 13.33%
Chci forum bez comy 5 16.67%
Chicony 7 23.33%
Hlasujúci: 30. Nemôžete hlasovať v tejto ankete

Thread Tools Display Modes
Starý 31.05.2014, 14:24
Rumik Rumik je odpojený
Bojovník

Dátum registrácie: Mar 2013
Predvolené Nový coma

Tak, ať se tu něco děje :p

Jen tak pro pr... hlasujte koho byste chtěli

Last edited by Rumik; 31.05.2014 at 14:26.
Starý 31.05.2014, 15:07
Toman03's Avatar
Toman03 Toman03 je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Jan 2014
Poloha: Česká republika
Predvolené

a kde je jako tomato.23 ?
Nasledujúci uživateľ poďakoval za tento príspevok:
Starý 31.05.2014, 15:20
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Dátum registrácie: Feb 2013
Poloha: Praha
Predvolené

No, najviac mi v možnostiach zrejme absentuje Chicony, ktorý taktiež oznámil, že sa o podobnú pozíciu uchádza, a myslím, že by hypoteticky patril k tým kandidátom, ktorí by mohli mať šancu na zisk takejto práce - nebyť Čechom. Nejaké podrobnejšie analýzy, kto by mohol byť správcom komunity, budúcim, robiť nechcem, len, v skratke; zrejme sa očakáva, že by mal ovládať slovenčinu, čo je teda, zásadný problém pri výbere. Či sa nejaký taký kandidát nájde, a teda našiel, okrem mňa, to neviem; avšak som si istý, že ja vybraný nebudem. Nech mám skúsenosti a referencie, teda súhrnne profil uchádzača o takúto pozíciu, na výbornej úrovni; fakt, že som im dvakrát zaslal zlý životopis, ma myslím, celkom slušne diskredituje. Momentálne sa možno v Nemecku podarilo zistiť to, že otvárať slovenský server nebolo najlepším krokom, nieto ešte samostatné slovenské fórum - pretože aktívni tu sú, či už teraz, alebo v minulosti; členovia z českého fóra - zo začiatku tí zabanovaní a tí, čo ju moc neobľubovali (Amerikán, Svist, Sergej, ThededeCZ, Kirunka a €kon) , a potom tá stabilná časť českej komunity. Špecificky by sa tu nenašla žiadna skupina užívateľov, ktorá by bola v nejakom dobrom kontakte, ako je tomu na cz - to je aj dôvod nízkej aktivity, takáto spätná väzba. Hráči na slovenských serveroch, tí sa o ich spustení tiež dozvedeli primárne z cz, hoci teda existujú nejaké tie reklamy; stále je to, z hľadiska hry, celkom mŕtvy server, teda oba; neperspektívny z hľadiska hrania, ale aj investícii prevádzkovateľa, v zmysle otvárania serveru nového.
Uvidíme - ak nenájdu vhodného kandidáta na správcu komunity, možno dôjdu k podobnej úvahe. Potom tu nastáva otázka, či by bolo vhodné pričleniť ho k .int fóru, alebo radšej k .cz ...
Starý 31.05.2014, 15:26
€kon's Avatar
€kon €kon je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2014
Poloha: Šumava
Predvolené

Chicony ??? Tak to radši bude banned .
Starý 31.05.2014, 15:40
Rumik Rumik je odpojený
Bojovník

Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal Felix Zobraziť príspevky
No, najviac mi v možnostiach zrejme absentuje Chicony, ktorý taktiež oznámil, že sa o podobnú pozíciu uchádza, a myslím, že by hypoteticky patril k tým kandidátom, ktorí by mohli mať šancu na zisk takejto práce - nebyť Čechom. Nejaké podrobnejšie analýzy, kto by mohol byť správcom komunity, budúcim, robiť nechcem, len, v skratke; zrejme sa očakáva, že by mal ovládať slovenčinu, čo je teda, zásadný problém pri výbere. Či sa nejaký taký kandidát nájde, a teda našiel, okrem mňa, to neviem; avšak som si istý, že ja vybraný nebudem. Nech mám skúsenosti a referencie, teda súhrnne profil uchádzača o takúto pozíciu, na výbornej úrovni; fakt, že som im dvakrát zaslal zlý životopis, ma myslím, celkom slušne diskredituje. Momentálne sa možno v Nemecku podarilo zistiť to, že otvárať slovenský server nebolo najlepším krokom, nieto ešte samostatné slovenské fórum - pretože aktívni tu sú, či už teraz, alebo v minulosti; členovia z českého fóra - zo začiatku tí zabanovaní a tí, čo ju moc neobľubovali (Amerikán, Svist, Sergej, ThededeCZ, Kirunka a €kon) , a potom tá stabilná časť českej komunity. Špecificky by sa tu nenašla žiadna skupina užívateľov, ktorá by bola v nejakom dobrom kontakte, ako je tomu na cz - to je aj dôvod nízkej aktivity, takáto spätná väzba. Hráči na slovenských serveroch, tí sa o ich spustení tiež dozvedeli primárne z cz, hoci teda existujú nejaké tie reklamy; stále je to, z hľadiska hry, celkom mŕtvy server, teda oba; neperspektívny z hľadiska hrania, ale aj investícii prevádzkovateľa, v zmysle otvárania serveru nového.
Uvidíme - ak nenájdu vhodného kandidáta na správcu komunity, možno dôjdu k podobnej úvahe. Potom tu nastáva otázka, či by bolo vhodné pričleniť ho k .int fóru, alebo radšej k .cz ...

:O Na Chiconyho sem zapoměl, za to se omlouvám :-) :-/ .. no a pokud jde o to, co jsi napsal, já bych je přiřadil spíš k našemu asi, bylo by to lepší vzhledem k jejich jazyku.
Starý 31.05.2014, 15:43
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Poloha: Praha
Predvolené

Tak, pridal som ho tam; keďže si nepriamo naznačil, že by tam mohol byť. Píšem zrejme iba preto, aby potom tie predošlé reakcie neprestali dávať zmysel.

@ €kon: Na základe čoho usudzuješ, že by nebol vhodným kandidátom na takúto pozíciu?
Nasledujúci 2 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:
Starý 31.05.2014, 16:38
€kon's Avatar
€kon €kon je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2014
Poloha: Šumava
Predvolené

Prostě nemám nikoho z cz fóra rád (kromě josifka).
Starý 31.05.2014, 16:43
mato.23's Avatar
mato.23 mato.23 je odpojený
Farmársky chlapec

Poloha: Slovensko
Predvolené

tomato.23 na hrad!
Nasledujúci 2 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:
Starý 31.05.2014, 17:28
Rumik Rumik je odpojený
Bojovník

Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal €kon Zobraziť príspevky
Prostě nemám nikoho z cz fóra rád (kromě josifka).
A proč? Co jsme ti udělali? O Ty ses choval jak ses choval prostě. S tím se smiř. V tomhle případě nemáš rád asi nikoho krom Kirunky hele..
Starý 01.06.2014, 07:02
Frosti's Avatar
Frosti Frosti je odpojený
Veliteľ

Poloha: To bys chtěl vědět,co?
Predvolené

Do ankety bych nedal nikoho kromě Felixe a Chiconyho.Musíte mít určitý věk,rozum a umět slovensky a to perfektně což 90% z nich umět nebude.

Jestli chce někdo udělat podpis nebo GIF tak klidně napište do PM
Nasledujúci uživateľ poďakoval za tento príspevok:

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules