Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry  

Prejsť späť   Shakes & Fidget - The Game - Fórum hry > Hra & Podpora > Všeobecne > Súťaže

Súťaže Tu nájdete zoznam všetkých uzatvorených aj práve prebiehajúcich súťaží

Thread Tools Display Modes
Starý 18.07.2013, 12:40
Frosti's Avatar
Frosti Frosti je odpojený
Veliteľ

Dátum registrácie: Mar 2013
Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal ZmutovanáVeverka Zobraziť príspevky
Juj sory spletl jsem si to z jinou hrou, ale taky WoW(ko) je hra v která nemlátíš v vydrbaných hadrech dřevěnou větívkou někoho, ale používᚠrůzná kouzla atd....
No to sice ano,ale je fakt,že kdysi se věřilo víc v kouzla a takové nadpřirozené nesmysli než teď :-)

Jestli chce někdo udělat podpis nebo GIF tak klidně napište do PM
Starý 25.07.2013, 16:31
Chicony's Avatar
Chicony Chicony je odpojený
Bojovník

Dátum registrácie: Feb 2013
Predvolené

Částečně i kvůli včerejší nefunkčnosti fóra jsem zapomněl odhlasovat v soutěži, ale také jsem to nemusel nechávat na poslední chvíli. Přesto, alespoň dodatečně, mé hodnocení. :-)
  • Marek2810:
Splnil sice zadání, ale nevidím tam nic navíc, čím by si tento soutěžní příspěvek zasloužil vyhrát. Duo S&F si z tohoto pohledu o prázdninách neužívají ničeho zajímavého, zažívají běžný stereotyp, jehož jsou hráči SF součástí každý den.

Slovenskou gramatiku pro jistotu hodnotit nebudu, přesto mi ovšem stavba vět přišla zmatečná, přímé řeči se ztrácí ve špatné stylistice. Přílišná vazba na hru nepůsobí v některých případech dobře (např. zmíněný KO, kterého ale jinak nikdo nezná, neboť v příběhu není popsán, či zažitý výraz ze hry "protáčet obchody" - do psané povídky se absolutně nehodí).
  • Zek0CZ:

Opět, zbytečná zmatečnost textu, která ubírá na celkové kvalitě. Že neznáš zásady psaní přímé řeči, či dokonce vynecháváš uvozovky, by se ještě v těchto vodách dalo přehlédnout, ale mnohem lépe bys udělal, kdyby se každá přímá řeč se svou uvozovací větou nacházela na novém řádku.

Našel jsem tam také některé gramatické chyby, např. "žádné kouzla nepomáhali" -> žádná kouzla nepomáhala. Na konci příběhu jsi také popletl jména - "Na druhy den se Fidget s Eleanorou zasnoubili a Istras dala šanci Fidgetovi." - Fidget si teda užívá...

Jinak zajímavá epizodka z prázdnin dvou hrdinů, která i přes své nedostatky je ucházejícím počinem. Myslím, že nemá smysl být příliš kritický, neboť pravděpodobně spisovatelství nebude zrovna tvým koníčkem, nebo se mýlím? :-)
  • FireBow:

Slovenské gramatice se opět vyhnu. Přímá řeč je konečně lépe uspořádaná, což samo o sobě nahrává tomuto uživateli. Jistý příběh doplňují některé vtipné momentky. V porovnání s ostatními ale pravděpodobně není moc co vytknout, tak jen dodám, že to klidně mohlo být delší. ;p
  • ZmutovanáVeverka:

Souhlasím s tím, že tento příběh je trochu... nepasující do světa S&F, resp. do fantasy vůbec. Kromě jmen, uvedených na začátku, nic nepřipomíná prostředí SF.

Technické vychytávky jako televize, rozsáhle budovy aka hotely či dokonce moderní dopravní prostředky - automobily - do klasické fantasy prostě nepatří. Vyhnul bych se také pojmenování skutečných měst atd.

Jakákoliv absence zobrazení přímé řeči (viz první odstavec tvého příběhu) také nepomáhá. Tento příběh imho sotva splnil zadání.
  • Chicony:

Ne, sám sebe opravdu hodnotit nebudu, neboť jsem to po sobě četl 3x a samozřejmě jsem již dělal vše proto, abych tam chyby nenašel. To musí někdo jiný.

Přesto bych upřímně jako nezávislý pozorovatel dal hlas sobě. :-)

Pořadí dle mého názoru:

1. Chicony
2. FireBow
3. Zek0CZ
4. Marek2810
5. ZmutovanáVeverka

Takže to nakonec vlastně mám i stejně, jak to dopadlo ve skutečnosti. :notbad:

Děkuji všem za hlasy a SK týmu za soutěž, jejíž předmět byl o mnoho lepší než v posledním případě. Pokud někdo má zájem o houbičky do cechu, napište mi. Neplánuji hrát a těch 150 hub nevyužiju. Pokud se samozřejmě ozve víc lidí, klidně to i rozdělím. Jedinou podmínkou je, že váš cech již nemá maximální bonusy. Přesto nezaručuji, že to dám každému. Samozřejmě přednost bude mít ten, koho znám... :-)

"The way of life can be free and beautiful, but we have lost the way."

Last edited by Chicony; 25.07.2013 at 16:47.
Nasledujúci 4 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:
Starý 25.07.2013, 16:38
Frosti's Avatar
Veliteľ

Predvolené

• Zek0CZ:

Opět, zbytečná zmatečnost textu, která ubírá na celkové kvalitě. Že neznáš zásady psaní přímé řeči, či dokonce vynecháváš uvozovky, by se ještě v těchto vodách dalo přehlédnout, ale mnohem lépe bys udělal, kdyby se každá přímá řeč se svou uvozovací větou nacházela na novém řádku.

Našel jsem tam také některé gramatické chyby, např. "žádné kouzla nepomáhali" -> žádná kouzla nepomáhala. Na konci příběhu jsi také popletl jména - "Na druhy den se Fidget s Eleanorou zasnoubili a Istras dala šanci Fidgetovi." - Fidget si teda užívá...

Jinak zajímavá epizodka z prázdnin dvou hrdinů, která i přes své nedostatky je ucházejícím počinem. Myslím, že nemá smysl být příliš kritický, neboť pravděpodobně spisovatelství nebude zrovna tvým koníčkem, nebo se mýlím? :-)

Díky Od Tebe jakákoli kritika potěší. Já vím,že mám chyby v gramatice .. to bude tím,že mám 2 z češtiny A né není to můj koníček. Můj koníček je fotbal.

E: PS: Jo je fakt,že se mi to nakonci popletlo Byl jsem večer ospalý

Last edited by Frosti; 25.07.2013 at 16:40.
Starý 25.07.2013, 18:22
FireBow's Avatar
FireBow FireBow je odpojený
Bojovník

Dátum registrácie: Jul 2013
Predvolené

Chicony tipol to , ako to aj skončilo Inak aj mňa potešila kritika majstra v tomto žánri a taktiež chcem poďakovať všetkým za podporu A gratulujem ostatným

Nasledujúci 2 užívatelia poďakovali za tento užitočný príspevok:
Starý 25.07.2013, 18:57
Felix Felix je odpojený
Správca súťaží

Predvolené

Tak trochu postrehov k súťažiam,a hlavne forme vyhodnocovania.Pre objektivitu by som radšej videl,keby tu fungoval model podobný tomu na českom fóre.Takto človek príde,nájde si v ankete meno svojho známeho,príbehy ani nečíta.Keď však má hodnotiť viacero príspevkov,nemyslím si,že by bol tak arogantný a iba náhodne spísal mená do nejakého toho poradia.Samozrejme,nájdu sa aj takí,ale podobné opatrenie by nebolo na škodu aj z dôvodu,aký nastal teraz.2 užívatelia,rovnaký počet bodov.Ak by sa body prideľovali každému jednotlivo,je veľmi nízka šanca,že by niekto mal rovnaký počet bodov.Pri takejto nízkej účasti by bolo jednoduché bodovo ohodnotiť aj všetky diela,do budúcna,ak by ich bolo viac,možno výber 5/10 samotným hlasujúcim užívateľom,alebo,teda na českom fóre používaný postup,a síce výber pár diel moderátormi.Jediné negatívum?Možno by to zabralo viac času organizátorom.Ale pri takejto nižšej aktivite na fóre by to ani nemuselo byť problémom.
Starý 04.10.2013, 18:56
Frosti's Avatar
Veliteľ

Predvolené

Chci se zeptat jestli mám vložit obrázek a nebo odkaz na obrázek?

Starý 04.10.2013, 19:20
Winy's Avatar
Winy Winy je odpojený
Veliteľ

Predvolené

Samotný obrázok.
Ak je header príliš veľký, tak ho vložte do spoileru pomocou značky SP
Starý 05.10.2013, 11:02
Frosti's Avatar
Veliteľ

Predvolené

Citácia:
Pôvodne odoslal Chicony Zobraziť príspevky
Částečně i kvůli včerejší nefunkčnosti fóra jsem zapomněl odhlasovat v soutěži, ale také jsem to nemusel nechávat na poslední chvíli. Přesto, alespoň dodatečně, mé hodnocení. :-)
  • Zek0CZ:

Pro Chiconyho.
To máš právdu,že spisovatelství není můj koníček Ze slohu mám za 2 Ale víš co se říká:
"Za zkoušku nic nedáš"
btw: Pro mě jsi jeden z nejlepších "kritiků"

Last edited by Frosti; 05.10.2013 at 11:03.
Starý 24.10.2013, 11:54
Raziel's Avatar
Raziel Raziel je odpojený
Farmársky chlapec

Dátum registrácie: Apr 2013
Predvolené

dobry den , v prvom rade chcem pogratulovat hracovy demolay .... aj ked moj favorit bol prispevok od imiho xD
dalej chcem pogratulovat organizatorom halloweenskej sutaze , ktoru podla mojho nazoru absolutne nezvladli ....
preco? v pravidlach nieje uvedene s kolkymi prispevkami mozete sutazit ... a kludne dam ruku do ohna, ze vsetci zucastneny si mysleli ze len s 1. xD este aj vytaz ktori tam sice dal 3 prispevky ,ako sutazny oznacil len jeden xDD
cize vyhral nesutazny prispevok xDD to uz je tu ako v kocurkove...
co z toho vypliva do buducna ? ludia spamujte to tu prispevkami do sutazi ....mozno riskujete kartu alebo daky ban , no ktovie mozno jeden z vasich 49 nesutaznych napadov vyhra ... xDD
pre organizatorov - prosim vas uz ked organizujete sutaze tak pravidla treba rozpisat poriadne ... viac je lepsie ako menej xD
hadze to potom blbe svetlo na vas ako aj na celu komunitu sf na sk serveri ... a aspon sa vyhnete podobnym fopa xD

tolko moj skromny nazor xD
Starý 24.10.2013, 18:16
deMolay's Avatar
deMolay deMolay je odpojený
Zelenáč

Dátum registrácie: Jul 2013
Predvolené

ja samozrejme dakujem, že som nakoniec vyhral ..som tu nový, tak na moju účasť aj výhru starší užívatelia fóra istotne krivo pozerajú... ako x ročný užívateľ fóra v iných hrách, kde boli vyhlásené či už grafické alebo iné súťaže, som bral aj tu ako normálne, že sa môže súťažiť so všetkými nápadmi, ktoré sa mi podaria do ukončenia súťaže realizovať.
Súhlasím s tým, že pravidlá v súťaži v budúcnosti treba presnejšie ohraničiť,...ale istotne minimálne v grafickej súťaži hovoriť o jednom nápade je somarina.
Teším sa na dalšie súťaže a dlhú kariéru tu na fóre
tot vsjo

Last edited by deMolay; 25.10.2013 at 11:39.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules